SLOBODA IDEJE I REČI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» RADIO DRAMA "BANDERAS"
KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA EmptySre Feb 06, 2019 11:01 am od Admin

» HIMNA MMF-a
KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA EmptySre Jan 30, 2019 12:04 pm od Admin

» PESMA NA PRODAJU
KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA EmptySre Jan 30, 2019 12:02 pm od Admin

» MAČ KRALJA RASTURA 2
KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA EmptySre Jan 30, 2019 11:55 am od Admin

» MAČ KRALJA RASTURA
KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA EmptySre Jan 30, 2019 11:53 am od Admin

» ARGENTINSKI I KUBANSKI SINDROM
KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA EmptyUto Mar 10, 2015 8:54 pm od Admin

» BIĆE SKORO PROPAST SVETA, NEK PROPADNE NIJE ŠTETA
KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA EmptyPet Sep 10, 2010 1:52 pm od Admin

» KOSMETSKA DEMOKRATIJA NA DELU
KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA EmptyPon Mar 02, 2009 8:55 am od Admin

» 8 KOMADA VICEVA NE BAŠ SMEŠNIH
KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA EmptySub Feb 28, 2009 9:11 pm od Admin

Ključne reči

sumraka  klonja  dete  

Počinjenici naj većeg broja tema
Admin
KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA Vote_lcapKLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA Voting_barKLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA Vote_rcap 
Gale
KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA Vote_lcapKLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA Voting_barKLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA Vote_rcap 

Affiliates
free forum

KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA

Ići dole

KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA Empty KLONJA SUMRAKA: VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA

Počalji od Admin Pet Mar 21, 2008 8:53 pm

KLONJA SUMRAKA


VIDEO SAM NLO I RAZGOVARAO SA VANZEMALJCIMA

REPORTER:«Video sam NLO i razgovao sam sa vanzemaljcima» bile su preve reči nadasve unezverenog biznismena,koji nam je uz uslov naše diskrecije davao intervju.Čovek sa svojih 40.godina preterano mnogo kilograma,oznojen ali najviše od straha,priča:
ON: Bilo je kasno popodne.Kao i uvek ispijao sam treću bocu DON PERINJONA
i leškario pored bazena u jednoj od mojih 6.vikendica dok je sunce imalo još koji sat do zalaska i sve me uputilo na divno veče i lep završetak dana,ali avaj...
REPORTER:Primećujem nevoljnu,mehaničku reakciju u vidu grča na licu mog sagovornika,ispija viski i nastavlja sa pričom...
ON: ali odjednom,munjevito,gusti oblaci napraviše skoro potpuni mrak,i što je najčudnije,tako sam tada mislio,ti oblaci su se kretatali nekako...usmereno,u desno.U prvi mah nisam bio uplašen,ali je strah došao brzinom misli...strah od spoznaje još jedne čudnije pojave,kako su oblaci odlazili u desno ako nije bilo...vetra?
REPORTER:Dok ovo govori ruka mu drhti i graške znoja na čelu postaju veće i izraženije.Videvši ga onako bledog nosim se mišlju da prekinem intervju,ali posle duže pauze on ,ipak,priča dalje...
ON: Od staha sam sleđen bio,i prvo na šta sam pomislio bio je ...SEF!!!
Sef ispod radnog stola.Iako dobro sakriven ,shvatio sam da jedna takva civilizacija ne preza ni od čega.A onda, onda se dogodilo ono što sam u najvećem stahu i očekivao,pojavio se vasionski brod.Nekako sam znao da su došli po moj novac.Bio sam šokiran,ali da šok bude veći brod je imao neverovatan oblik!
Podsećao je na ogromnog čoveka sa plavim iskrpljenim odelom na tregere.Na glavi je imao plavi kačketić i opet čudno jasno sam video mrlje od ulja po čitavom brodu.Leva ruka vasionskog broda je bila ispružena visoko iznad glave i u šaci,zgrčenoj,bila je koverta na kojoj je pisalo,dobro se sećam, ATALP!,dok je u desnoj bio praher...nikada nisam zamišljao takav vasionski brod,nikada verujte nisam video ništa slično,ali sam već video svoj kraj...
REPORTER:Skrhan,sagovornik KLONJE SUMRAKA počinje da plače,ali se isto tako zadivljujućom brzinom vraća u prethodno znojavo i unezvereno stanje i već jako plašljiv,nastavlja...
ON:Kao da već vidim svoj sef u njihovim rukama...brod je pristao,ali tako da je njegova desna ruka sa onim ogromnim praherom nadkrilila moju malu vikendicu od 375m2,i slutio sam najgore...
E onda su počeli da izlaze,mali...crveni sa čudnim očima,jarka crvena svetlost koja im je prethodila kao da mi je smirivala strah,ne za dugo...
Grubi bioničko sintetizovani gromki glas je upitao:»GDE JE SEF?» tek tada sam ih jasno video:crvenkasti masno-suvi i neobrijani...Dakle prešli su hiljade svetlosnih godina da bi mi uzeli sef sa pošteno zarađenim novcem u njemu,neverovatno.U toj agoniji rodila se paklena zamisao,ipak imao sam jednu šansu...
Posle ne tako dugog ubeđivanja i objašnjavanja bankarsko-ekonomsko političkog sistema,zatim procesa opravdanog sticanja kapitala,koji su vanzemaljc nameravali da prisvoje,dogodilo se ono što sam samo mogao priželjkivati... zbunjeni vanzemaljci su ustali i krenuli put svog vasionskog broda,zamislite kolika je bila moja radost!!!
REPORTER: U ovom trenutku našem biznismenu se vraća crvenkasta boja koja mu pristaje na licu i ističe njegovu zadriglost.Već vidno oraspoložen govori i ovo:
ON:Tu moju najveću radost je samo nakratko prekinuo jedan od vanzemaljaca,okrenuvši se i rekavši ovo:
VAŠ NOVAC NAM JE BIO POTREBAN,JER NAM JE NESTALO TOALET PAPIRA U LETILICI...
REPORTER:Kao i naš sada veseli sagovornik ostala sam zapanjena.

Za KLONJU SUMRAKA vaša novinarka Džoana Merc Božić
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 57
Godina : 52
Lokacija : planeta Zemlja
Job/hobbies : misliti,misliti i samo misliti
Aleksandar : U POČETKU BEŠE REČ
Datum upisa : 29.01.2008

https://sloboda.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu